Aligator baterie R40 eXtremo, Li-Ion
Baterie ALIGATOR R40 eXtremo, Li-Ion 2000 mAh, originální •obrázek je ilustrační
Nalezeno 217 nabídek. (Zobrazuji 121 – )
Baterie ALIGATOR R40 eXtremo, Li-Ion 2000 mAh, originální •obrázek je ilustrační
Baterie ALIGATOR R40 eXtremo, Li-Ion 2000 mAh, originální. Pro: Aligator: R40. Kapacita: 2000 mAh/ 7.40Wh *obal má 7x10x1cm*
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. Pevná konstrukce a IP68 Dlouhá výdrž baterie a Super Hi...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Kvalitní fólie představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu ALIGATOR R40 eXtremo v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její...
Kvalitní fólie představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu ALIGATOR R40 eXtremo v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Fólie Flexi Hydrogel o tloušťce 0,2mm přímo na sklo displeje mobilního telefonu Aligator R40 eXtremo (ilustrační foto), v balení 2 kusy fólie, čistící sada, aplikační stěrka a návod. Fólie kryje většinu plochy displeje a je plně kompatibilní s obaly či pouzdry. Fólie...
Baterie ALIGATOR R40 eXtremo, Li-Ion 2000 mAh, originální •obrázek je ilustrační
Baterie ALIGATOR R40 eXtremo, Li-Ion 2000 mAh, originální •obrázek je ilustrační
Kvalitní fólie představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu ALIGATOR R40 eXtremo v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její...
Kvalitní fólie představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu ALIGATOR R40 eXtremo v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. * Pevná konstrukce a IP68 * Dlouhá výdrž baterie a...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. * Pevná konstrukce a IP68 * Dlouhá výdrž baterie a...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek.
Obrněný a vytrvalý dříč Vodotěsný telefon na dvě SIM karty s klasickou tlačítkovou klávesnicí, který se nezalekne ani těch nejnáročnějších podmínek. Navíc 5Mpix fotoaparát a prémiová funkce import/export kontaktů. •Pevná konstrukce a IP68 •Dlouhá výdrž baterie a Super...
Baterie ALIGATOR R40 eXtremo, Li-Ion 2000 mAh, originální •obrázek je ilustrační
Baterie ALIGATOR R40 eXtremo, Li-Ion 2000 mAh, originální •obrázek je ilustrační
Baterie ALIGATOR R40 eXtremo, Li-Ion 2000 mAh, originální •obrázek je ilustrační