Vraník Eco 175/65 R14 82T

T (=190 km/h) 82 radiální se symetrickým dezénem letní 175 R14 Pneu Vranik 65 do města s dlouhou životností ECO

PL024 Pokud neni u pneu uvedeno jinak Garance max. 2 let stáří, 95% do jednoho roku Letní Osobní pneumatiky protektor 175/65R14 82T ECO VRANIK
Moderní dezén ECO se vyznačuje dobrými jízdními vlastnostmi s dobrým odvodem vody a nízkou hlučností.
Max. baleno po: 2  ks

Upřesnit výběr

Počet e-shopů: 4

PNEU SOUKUP s.r.o.
98 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Skladem
908
Cena produktu bez dopravy
Extrapneu.cz
96 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Dostupný do 3 dnů
908
Cena produktu bez dopravy
tyrestar.cz
94 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Skladem
749
Cena produktu bez dopravy
Pneu OK
96 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Skladem
749
Cena produktu bez dopravy

Recenze Vraník Eco 175/65 R14 82T

Přidáno: 21. 6. 2011
80 %
Nedoporučuje produkt
Pěkný dezén ,skvělá cena !!!!!! Ženy mohou mít zpočátku problém,než se trochu ojedou ( asi 500km ) jsou hlučnější !!!!!!
Přečíst celou recenzi
Cena , dezén !!!!! Doporučuji !!!!!!
Přidáno: 16. 4. 2010
30 %
Nedoporučuje produkt
Zdánlivě cena protektorů. Koupil jsem najednou 8 ks pro dva vozy, všechny gumy hází, nutno velké množství vyvažovacích závaží. V pneuservisu mně řekli, že jsem udělal špatnou koupi. Jízda není příjemná, vůz nadskakuje. Po 2000 km se mně odtrhl na dálnici kus protektoru, Byly zpřetrhané dráty v pneumatice. Pneumatiku mám doposud doma, ztratil jsem doklad a je tedy nereklamovatelná. Koupil jsen nyní další kus jako náhradu za poškozený, doposud nepřišel, takže s ním nemám zkušenosti.
Přečíst celou recenzi
Po dojetí těchto protektorů je již nebudu kupovat. Jsem zklamán kvalitou. Kdysi před revolucí jsem takové velké problémy s protektory neměl. Osobně je nedoporučuji kupovat pro vozy jezdící delší trasy. Do města možná vyhovují, ale já je již nekoupím.