TECHNICA 361610K4761
Technica
Pojízdný stojan na plechy do trouby 600x400, 470x610x1800 mm, Technica
Specifikace výrobku - TECHNICA-361610K4761...
- Šířka: 470 mm.
- Hloubka: 610 mm.
- Výška: 1800 mm.