Tagred TA3500GHX
Tagred čtyřtaktní benzínové 3000 W 0.7 l/hod 40 kg manuální 66 dB(A) černé
3500W TAGRED PROFESSIONAL AVR generátor
+ Olej Briggs & Stratton
- Nové, silnější, efektivnější
- Nový design
- Vybaveno tlumičem, díky kterému je tišší
- Měděný generátor
- Spolehlivý a snadno použitelný.
- Ergonomický a ekonomický.
- Manuáln...
+ Olej Briggs & Stratton
- Nové, silnější, efektivnější
- Nový design
- Měděný generátor
- Ergonomický a ekonomický.
- Manuální start.
- Má AVR stabilizátor.
- NABÍJENÍ 12V!
- Odhlučněná komora tlumiče
- Tichá práce.
Měděné dynamo!
Měděný generátor  - vyznačuje se lepší účinností, lépe odvádí teplo, díky čemuž může generátor pracovat mnohem déle než v případě hliníkového generátoru. Další výhodou měděného generátoru je výkon, který odpovídá parametrům zařízení. U většiny konkurenčních zařízení se potýkáme s hliníkovým vinutím, výkon je nadsazený a nelze dosáhnout parametrů uvedených v nabídce, navíc hliníkové vinutí je náchylnější k poškození a přehřívání. Prodloužené jádro generátoru umožnilo zvýšit výkon generátoru až na  3,5 kW  startovacího výkonu.
Japonský motor
Jak vybrat generátor pro vaše potřeby:
Nejprve se musíme rozhodnout, jaké napětí potřebujeme 240v, tedy jednofázový generátor, nebo 400v, tedy třífázový generátor. Pokud nám typicky záleží na jednofázových zařízeních, měli bychom zvolit takový agregát kvůli plnému výkonu na zásuvce 230v, takový agregát bude fungovat při napájení např. úhlových brusek, osvětlení a většiny RTV zařízení, domácích spotřebičů, takže bude dobrá volba pro nouzové napájení domácnosti. Třífázové elektrocentrály budou výbornou volbou pro uživatele, kteří potřebují napájet zařízení vyžadující napětí 400V, jako je stolní pila, kompresor a různé stavební nářadí.
Výběr agregátu podle poptávky:
- Jednofázová elektrocentrála  - maximální výkon 3,5 kW, jmenovitý výkon 3 kW, tento výkon je k dispozici na jedné i druhé zásuvce. Po připojení 1kW zařízení do jedné ze zásuvek se výkon na druhé zásuvce sníží o danou hodnotu, takže k použití máme 2,5kW startovacího výkonu a 2kW nominálního výkonu.
- Třífázová elektrocentrála - maximální výkon 3,5 kW, jmenovitý výkon 3kW, tento výkon je k dispozici na zásuvce 400v. Většina třífázových generátorů na zásuvce 230 V má pouze 33 % výkonu, protože každá z jednotlivých fází je převedena do samostatné zásuvky a v tomto případě bychom měli k dispozici pouze 1 000 wattů nominálního výkonu a 1 170 wattů maximálního výkonu. 230v zásuvka, náš generátor je vybaven systémem přeměny energie
"DVOJNÁSOBNÝ VÝKON" ANEB NA JEDNOU FÁZI MÁME 80% VÝKON A NA TŘÍFÁZI 100% VÝKON !!!
A je vybavena přepínačem, který umožňuje zvolit typ napájení mezi 230v a 400v, přičemž současně získává více energie na jednofázové zásuvce než konkurenční generátory, takže musíme použít 2800W startovacího výkonu a 2400W nominálního výkonu 230V !!!
Zařízení s ohledem na zapínací proud se dělí do tří typů.
Složení soupravy
- Elektrocentrála TAGRED TA3500GHX
- Klíč na svíčky Šroubovák
- Kabely pro nabíjení baterie
- 2x Elektrická zástrčka
Technická data
- Model: TA3500GHX
- Motor: 4-taktní, vzduchem chlazený
- Palivo:  benzín PB95
- Olej : SAE30
- Objem palivové nádrže: 15L
- Objem olejové nádrže: 600 ml
- Generátor má voltmetr
- Má AVR - stabilizátor napětí
- Frekvence: (Hz) 50
- Napětí: 230V
- Výkon motoru:  (7,5hp) 5600W
- Maximální výkon generátoru:  3,5KW / 3500W / 4,38KVA
- Jmenovitý výkon generátoru:  3,0KW / 3000W / 3,75KVA
- Spouštění: ruční
- Spotřeba paliva: 0,7 l / h
- Rozměry (D x Š x V): 605 x 430 x 440 mm
- Hlučnost: cca 66 dB
- Hmotnost: 40 kg
- Usměrňovač: 8,3A
- Kontrolka hladiny oleje: ANO
POZNÁMKA: PŘÍSLUŠENSTVÍ SE NACHÁZÍ MEZI MOTOREM A PALIVOVOU NÁDRŽÍ V TAŠCE.
PŘED ZAHÁJENÍM DOPLŇTE OLEJ - 600 ML (JEDNA LAHEV).
Více informací o produktu
Upřesnit výběr
Počet e-shopů: 5
Allegro.cz
96 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Dostupný do 7 dnů
5 685
Cena produktu bez dopravy
ARETAČNÍ PŘÍPRAVKY
Skladem
5 599
Cena produktu bez dopravy
Pemacz.cz
98 % zákazníků doporučuje e-shop
Dostupný do 3 dnů
Tomido
Skladem
Dum-dilna.cz
72 % zákazníků doporučuje e-shop
Recenze Tagred TA3500GHX
Přidáno: 30. 7. 2025
100 %
Doporučuje produkt
Přečíst celou recenzi
S centrálou mám dobrou zkušenost. Spolehlivost.
Přidáno: 28. 7. 2025
100 %
Doporučuje produkt
Přečíst celou recenzi
Velmi dobře zpracované, funkční centrálu prověří dlouhodobá zátěž, zatím za ano.
100 %