SunLux UV 35 W PAR38 předřadník Multiwatt 35-50-70 W
SET SunLux UV 35W PAR38
Varianty příslušenství:
- Předřadník OSRAM 35W: předřadník určený pouze pro jednu výbojku s příkonem 35W
- Levnější typ předřadníku, který však vyžaduje manuální zapojení jednotlivých kabelů.
- NÁVOD K...
SET SunLux UV 35W PAR38
Varianty příslušenství:
- NÁVOD K ZAPOJENÍ KOMPLETNÍHO SETU VÝBOJKY S PŘEDŘADNÍKEM
- Předřadník TRIDONIC 35/50W: předřadník určený pouze pro jednu výbojku s příkonem 35W nebo 50W
- Švýcarský předřadník, který však vyžaduje manuální zapojení jednotlivých kabelů.
- Předřadník MULTIWATT 35-50-70W: univerzální předřadník určený pro jednu výbojku s příkonem 35W, 50W nebo 70W
- Předřadník je vybaven přepínačem pro volbu počtu W.
- Kabely u tohoto předřadníku jsou v černé barvě.
Doporučená minimální vzdálenost od zvířete je u nové výbojky:
35W PAR38 - 25 cm (agama vousatá, trnorepi, varan stepní) / 30 cm (leguán zelený, chameleoni).