Solinco Outlast 200m 1,20 mm
Solinco 200 m 1,20 mm hybridní
HLAVNÍ VLASTNOSTI · Typ: Co-Polyester · Profil: Kulatý pro konzistentní kontrolu a odezvu · Délka: 200 m · Barva: Červená · Průměry: 1.15 mm, 1.20 mm, 1.25 mm, 1.30 mm · Vyšší komfort než běžné poly výplety · Dlouhá životnost a vysoká odolnost proti prasknutí · Spolehlivá kontrola a stabilita úderů · Vhodný pro plný výplet i hybridní kombinace · Ideální pro hráče hledající trvanlivost a kontrolu
T...
Tenisový výplet Solinco Outlast je navržen pro hráče, kteří chtějí kombinaci trvanlivosti, kontroly a většího komfortu než u běžných co-polyesterů. Díky speciálnímu složení poskytuje měkčí a příjemnější pocit při kontaktu s míčem, čímž pomáhá šetřit ruku i při delších zápasech.
Kulatý profil zajišťuje konzistentní odezvu a stabilní kontrolu nad údery, zatímco výplet si stále zachovává velmi dobré „zakousnutí“ do míče a schopnost generovat spin. Outlast je univerzální – můžete jej použít jako plný výplet pro maximální odolnost, nebo jej kombinovat v hybridu s multifilamentem pro ještě vyšší komfort a cit.
Skvělá volba pro hráče, kteří hledají spolehlivý, odolný a pohodlnější polyesterový výplet pro každodenní hru.