Skyrich HJTX5L-FP
Skyrich 1.6 Ah 12 V 96 A pravé 113 mm 70 mm 85 mm 0.4 kg
Motocyklová baterie Skyrich HJTX5L-FP představuje moderní náhradu za tradiční olověné akumulátory. Díky lithiové technologii LiFePO4 nabízí vysoký výkon, nízkou hmotnost, dlouhou životnost a bezúdržbový provoz.
- Akumulátor je vhodný pro širokou škálu motocyklů a díky napětí v rozmezí 14,0–15,0 V nevyžaduje žádnou úpravu nabíjecího systému.
- Lze jej nabíjet jak nabíječkou pro LiFePO4, tak i běžno...
- Akumulátor je vhodný pro širokou škálu motocyklů a díky napětí v rozmezí 14,0–15,0 V nevyžaduje žádnou úpravu nabíjecího systému.
- Lze jej nabíjet jak nabíječkou pro LiFePO4, tak i běžnou nabíječkou pro bezúdržbové baterie – jen je nutné, aby nabíječka neměla funkci desulfatace.
- Velkou výhodou je možnost rychlého nabíjení – baterii lze dobít až 10× vyšším proudem než je její kapacita, což znamená plné nabití za přibližně 6 minut.
- Díky nízkému samovybíjení má akumulátor dlouhou skladovatelnost (až 12 měsíců při 25 °C) a je dodáván přednabitý, připravený k okamžitému použití.
- Baterie neobsahuje žádné toxické kovy (olovo, rtuť, kobalt) ani kyselinu sírovou, takže je možné ji používat v jakékoli poloze, včetně „vzhůru nohama“.
- Součástí balení jsou distanční podložky pro přesné usazení do prostoru pro baterii.
Klíčové vlastnosti
-
Lehká lithiová baterie (o 66 % lehčí než olověné typy)
-
Až 40× vyšší vybíjecí proud než kapacita baterie
-
Dlouhá životnost – až 2000 nabíjecích cyklů
-
Rychlé nabíjení – plné nabití do 6 minut
-
Nízké samovybíjení a dlouhá skladovatelnost
-
Bezúdržbová a ekologická – bez kyseliny a těžkých kovů
-
Možnost instalace v jakékoli poloze
-
Kompatibilní s běžnými nabíječkami (bez desulfatace)
-
Nahrazuje modely: YTX4L-BS, YTX5L-BS