Sencor SLE 65Q870TCSB
Sencor 164 cm QLED 65 palců webOS 2024 Černá Magický ovladač, základní ovladač, rychlý průvodce, stojan 3840 x 2160 16 : 9 50 2.0-3.5m optimální Standardní podpora HDR 3 2 3 porty Snadná montáž (standardní VESA) 19.5 kg 300 x 200 Vyžaduje 120cm+ nábytek 1446 x 831 x 76 mm Starší platforma (může zpomalovat) Připraveno pro 4K HDR streamování G 231 kWh 110 kWh Vyžaduje externí systém
QLED SMART TV SENCOR SLE 65Q870TCSB
Úhlopříčka 164 cm (65") s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160)
QUANTUM DOT
HDR10
Tuner DVB-T2/C/S2
webOS
AI ThinQ
aplikace
Připojení Wi-Fi
Bluetooth
LAN
4 reproduktory s Dolby Digital Plus
Rozhraní: 3× HDMI CEC (1× ARC)
AV in
RJ45
optický výstup
2× USB 2.0 (5V ⎓ 0.5 A)