Sencor SLE 40FS802TCSB
Sencor 100 cm D-LED 40 palců webOS 2024 Černá Základní ovladač, rychlý průvodce, stojan Dobré pro smíšené osvětlení 9.5 ms 1920 x 1080 60 1.5-2.5m optimální Základní HDR Nejnovější 2024/2025 platforma Full HD streaming 3 2 3 porty 75 W 39 kWh F 39 kWh G Snadná montáž (standardní VESA) 5.3 kg 200 x 200 Vyžaduje 95cm+ nábytek 50,6 x 89,2 x 8,7 cm Dobrý vestavěný zvuk
SMART LED televize
Sencor SLE 40FS802TCS
Obraz:
Úhlopříčka displeje 100 cm (40")
FULL HD rozlišení
Rozlišení 1920 x 1080 pixelů
HDR 10 - 1,07 miliardy barev
D-LED
Jas 220 cd/m²
Odezva 9,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA55
GPU: MALI G31
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 ...
SMART LED televize
Sencor SLE 40FS802TCS
Obraz:
FULL HD rozlišení
Rozlišení 1920 x 1080 pixelů
HDR 10 - 1,07 miliardy barev
D-LED
Jas 220 cd/m²
Odezva 9,5 ms
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA55
GPU: MALI G31
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV rozhraní
HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení)
Airplay
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1366 x 768/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 1366 x 768/60p)
Skylink FastScan ladění
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 10 W
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Obsah balení: základní ovladač, rychlý průvodce, stojan
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC ~110-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 892 x 552 x 208 mm
Rozměry bez stojanu: 892 x 506 x 87 mm
Hmotnost: 5,3 kg
VESA: 200 x 200
Více informací o produktu
Upřesnit výběr
Počet e-shopů: 6
BScom s.r.o.
96 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Skladem
5 499
Cena produktu bez dopravy
Elektro Oáza
98 % zákazníků doporučuje e-shop
Skladem
5 290
Cena produktu bez dopravy
OnlineShop
Alza.cz
T.S.BOHEMIA a.s.
DNO elektro
Recenze Sencor SLE 40FS802TCSB
Přidáno: 1. 4. 2025
70 %