Sada pro videovrátný Akuvox 2Wire (C313W-2/R20A-2)
Akuvox
2Wire Akuvox sada video interkomu (C313W-2/R20A-2)
Akuvox C313W-2 / R20A-2 2-vodičový video interkom - klíčové vlastnosti:
- Multifunkční videointerkomový monitor Akuvox C313W-2 s operačním systémem Linux umožňuje audio a video komunikaci s interkomy prostřednictvím protokolu SIP 2.0 - poskytuje bezkonkurenční zážitek z dotykové obrazovky v diskrétním, prostorově úsporném designu s brilantní 7" ...
2Wire Akuvox sada video interkomu (C313W-2/R20A-2)
Akuvox C313W-2 / R20A-2 2-vodičový video interkom - klíčové vlastnosti:
- Multifunkční videointerkomový monitor Akuvox C313W-2 s operačním systémem Linux umožňuje audio a video komunikaci s interkomy prostřednictvím protokolu SIP 2.0 - poskytuje bezkonkurenční zážitek z dotykové obrazovky v diskrétním, prostorově úsporném designu s brilantní 7" kapacitní dotykovou obrazovkou!
- Akuvox R20A-2 – robustní a odolný venkovní interkomový panel, navržený pro zajištění bezpečnosti a pohodlí obyvatel budovy . Tento panel umožňuje video a audio komunikaci s osobami vně budovy a dálkové otevírání dveří pomocí vestavěných výstupních relé . Obsahuje také čtečku RF karet 13,56 MHz a 125 kHz , která umožňuje pokročilejší přístup!
- Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n, 2,4 GHz
- Obousměrná audio komunikace s ostatními jednotkami v 2vodičové IP síti
- Monitor napájený z NS-2 nebo externího zdroje
- Super dlouhá přenosová vzdálenost přes 2vodičový kabel
- Voděodolný a prachotěsný vnější panel (IP 65)
Poznámka: Není možné přidat zařízení do cloudu.
Dvouvodičový video interkom Akuvox C313W-2 / R20A-2 - účel a použití:
Dvoudrátový videointerkom Akuvox C313W-2 / R20A-2 je určen pro použití v systémech interkomů a kontroly přístupu.
Obsahuje dvě hlavní komponenty: externí panel R20A-2 a interní monitor C313W-2 .
Podívejte se, co vám tato špičková sada nabízí:
- Zabezpečení: Dvoudrátový videovrátník Akuvox C313W-2 / R20A-2 zajišťuje kontrolu přístupu do budovy pomocí čtečky karet, což zvyšuje úroveň zabezpečení obyvatel.
- Monitorování: umožňuje sledovat prostor před vchodem díky 2MPx kameře a širokému zornému úhlu.
- Obousměrná komunikace: umožňuje plynulou a jasnou video a audio komunikaci s lidmi vně budovy.
- Pohodlná dotyková obrazovka: Monitor Akuvox C313W-2 má 7palcovou kapacitní dotykovou obrazovku , která umožňuje intuitivní ovládání.
- Odolnost proti povětrnostním vlivům: Robustní pouzdro ze slitiny zinku a vodotěsnost IP65 činí panel Akuvox R20A-2 odolným vůči povětrnostním podmínkám.
- Dálkové otevírání dveří: Dvě výstupní relé umožňují dálkové otevírání dveří nebo brány.
- Kompatibilita: Dvouvodičový videointerkom Akuvox C313W-2 / R20A-2 lze napájet ze zařízení Akuvox NS-2 nebo C313W-2 , což usnadňuje jeho integraci do systému.
- Moderní řešení: 2vodičový videovrátník Akuvox C313W-2 / R20A-2 poskytuje moderní a pohodlné řešení pro komunikaci s návštěvníky a správu přístupu do budovy.
- Bezpečnostní monitoring: Díky možnostem video a audio komunikace si mohou obyvatelé ověřit totožnost návštěvníků před otevřením dveří.
- Řízení přístupu: systém umožňuje řízení přístupu, což je užitečné v bytových domech, kancelářích nebo jiných místech vyžadujících zabezpečení přístupu.
Akuvox R20A-2 - dvouvodičový SIP interkom s jedním tlačítkem (video a čtečka karet)
- Akuvox R20A-2 je pokročilý venkovní panel pro interkomové a přístupové systémy. Tento model je určen pro hlasovou a video komunikaci a nabízí další funkce, které umožňují řízení přístupu pomocí přístupových karet.
- Akuvox R20A-2 umožňuje bezpečnou a pohodlnou komunikaci s návštěvníky a kontrolu přístupu do budovy. Díky čtečce karet a 2MPx videokameře poskytuje ještě větší zabezpečení a monitorování. Je ideálním řešením pro použití v různých obytných i komerčních budovách.
- Akuvox R20A-2 je robustní a odolný venkovní panel videointerkomu navržený pro zajištění bezpečnosti a pohodlí obyvatel budovy. Tento panel umožňuje video a audio komunikaci s osobami vně budovy a umožňuje dálkové otevírání dveří pomocí vestavěných výstupních relé .
- Akuvox R20A-2 má čtečku RF karet s frekvencí 13,56 MHz a 125 kHz , která umožňuje pokročilejší přístup!
Akuvox R20A-2 - popis funkcí zařízení:
- Dvouvodičový SIP interkom: zařízení je kompatibilní s protokolem SIP, což umožňuje efektivní video a audio komunikaci s osobami vně budovy.
- Jedno tlačítko: Panel R20A-2 je vybaven jedním tlačítkem, které slouží k zahájení hovoru s návštěvníky nebo k otevření dveří .
- Videočtečka: 2MPx kamera umožňuje nahrávat video z prostoru před vchodem, což vám umožňuje sledovat a identifikovat osoby stojící před panelem.
- Čtečka karet: Akuvox R20A-2 je vybavena čtečkou RF karet s frekvencí 13,56 MHz a 125 kHz , která umožňuje řízení přístupu pomocí přístupových karet.
- 2 výstupní relé: Ústředna Akuvox R20A-2 má dvě výstupní relé, která umožňují dálkové otevírání dveří nebo brány, což je obzvláště užitečné při řízení přístupu.
- Voděodolný a prachotěsný: panel Akuvox R20A-2 má třídu krytí IP65 , což znamená, že je odolný vůči vlhkosti a prachu, a proto je odolný i vůči měnícím se povětrnostním podmínkám.
- Model pro povrchovou montáž: Zařízení Akuvox R20A-2 je určeno k montáži na zeď nebo jiné přístupné místo vně budovy.
- Napájení: Panel Akuvox R20A-2 lze napájet z adaptéru Akuvox NS-2 nebo C313W-2 , což usnadňuje jeho integraci do systému.
Video interkomový monitor Akuvox C313W-2 s Linuxovým systémem - audio a video komunikace s interkomem přes protokol SIP 2.0
- Multifunkční videointerkomový monitor Akuvox C313W-2 s operačním systémem Linux, který umožňuje audio a video komunikaci s interkomy prostřednictvím protokolu SIP 2.0, poskytuje bezkonkurenční zážitek z dotykové obrazovky v diskrétním, prostorově úsporném designu s brilantní 7" kapacitní dotykovou obrazovkou.
- Akuvox C313W-2 je moderní videointerkomový monitor, který nabízí spolehlivou a pokročilou audio a video komunikaci s interkomy , a to při zachování diskrétního designu a možnosti rozšíření o další funkce. Je to vynikající řešení pro použití v různých typech budov.
Video interkomový monitor Akuvox C313W-2 – prémiové zařízení nabízející vynikající kvalitu obrazu a zvuku
Monitor Akuvox C313W-2 je prémiové zařízení nabízející vynikající kvalitu zvuku a obrazu . Obyvatelé si mohou vychutnat křišťálově čistou zvukovou komunikaci s návštěvníky a vidět je, jako by vedli osobní rozhovor, ještě než jim na dálku povolí nebo zamítnou přístup do svého bytu.
Akuvox C313W-2 lze integrovat s různými systémy třetích stran, jako jsou IP kamery a alarmy , a poskytnout tak obyvatelům ještě větší pocit bezpečí ve vlastním domě.
- Vynikající kvalita zvuku a obrazu: Monitor Akuvox C313W-2 poskytuje křišťálově čistou zvukovou komunikaci , což znamená, že obyvatelé mohou hovořit s návštěvníky bez přerušení nebo problémů se sluchem. Zařízení navíc nabízí vysokou kvalitu obrazu, takže vždy jasně vidíte osoby vně budovy.
- Řízení přístupu: Nejedná se jen o monitorovací videovrátný, ale také o systém řízení přístupu. Obyvatelé jej mohou použít k dálkovému otevírání nebo zavírání dveří nebo bran, což jim dává úplnou kontrolu nad přístupem do budovy. To je obzvláště užitečné v případě neočekávaných návštěv nebo odchodu poskytovatelů služeb.
- Integrace s dalšími systémy: Monitor Akuvox C313W-2 lze snadno integrovat s různými systémy třetích stran, jako jsou IP kamery a alarmy. To znamená, že obyvatelé si mohou užívat ještě většího pocitu bezpečí díky přístupu k dalším nástrojům pro monitorování svého okolí.
- Unikátní uživatelský zážitek: Tento monitor videointerkomu nabízí nejen vynikající funkčnost, ale také elegantní, moderní design. Doplní jakékoli prostředí a dodá každé budově prestiž.
- Snadné použití: Monitor C313W-2 se snadno používá díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní . I ti, kteří nejsou s technologiemi obeznámeni, ho budou moci bez problémů používat.
Akuvox 2-vodičový video interkom (C313W-2/R20A-2) - specifikace monitoru C313W-2:
- Přední panel: plast
- RAM/ROM: 64 MB/128 MB
- Displej: 7palcový TFT LCD
- Obrazovka: 7palcová kapacitní dotyková obrazovka
- Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n, 2,4 GHz
- Port RS485: podporován
- Reléový výstup: 1
- Vstup pro zvonek: 1
- Vstupy/výstupy: 8
- Ultra čistý, stylový vzhled
- Tenký profil a malá velikost
- Režim úspory energie: ano
- Obousměrná audio komunikace s ostatními jednotkami v 2vodičové IP síti
- Napájeno z NS-2 nebo externího zdroje
- Super dlouhá přenosová vzdálenost přes 2vodičový kabel
- Instalace: do americké nebo evropské elektrické krabice
- Mikrofon: 58 dB
- Reproduktor: 4Ω / 2W
- 2vodičové porty: 2 páry
- Ethernetové porty: 1x RJ45, adaptivní 10/100 Mbps
- Konektor 48V DC (pokud se nepoužívá NS-2)
- Možnost montáže na zeď nebo na stůl
- Rozměry: 200,2x132,2x27,2 mm
- Provozní vlhkost: 10~90%
- Provozní teplota: -10 °C ~ +45 °C
- Skladovací teplota: -20 °C ~ +70 °C
- Rozlišení: 800x480
- Kontrast: 500:1
- Jas: 220 cd/m²
- Pozorovací úhel: 50° vlevo, 50° vpravo, 40° nahoru, 50° dolů
- SIP v1 (RFC2543) , SIP v2 (RFC3261)
- Úzkopásmové audio kodeky: G.711a, G.711μ, G.729
- Širokopásmový audio kodek: G.722
- DTMF: Mimopásmová DTMF (RFC2833), SIP Info
- Potlačení ozvěny
- Podporované protokoly: IPv4, HTTP, HTTPS, FTP, SNMP, DNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, ICMP, DHCP, ARP
- Zálohování/obnovení konfigurace
- Streamovací formáty: H.264
Akuvox 2-vodičový video interkom (C313W-2/R20A-2) - specifikace externího panelu R20A-2:
- Pouzdro: slitina zinku
- Fotoaparát: 2MPx s automatickým přisvícením
- Úhel záběru kamery: 110° (horizontálně) / 58° (vertikálně)
- Čtečka karet: Podporuje RF karty 13,56 MHz a 125 kHz
- Výstupní relé: 2 výstupní relé pro otevírání dveří
- Voděodolnost a prachotěsnost: IP65 - odolnost vůči vodě a prachu
- Instalace: povrchový model, lze namontovat na zeď
- Napájení: lze napájet z Akuvox NS-2 nebo C313W-2
- Obousměrný zvuk: Umožňuje obousměrnou audio konverzaci s potlačením ozvěny
- Podpora připojení k C313W-2 nebo NS-2: lze připojit k telefonním ústřednám C313W-2 nebo NS-2 pomocí 2vodičového kabelu
Více informací o produktu
Akuvox C313W-2 / R20A-2 2-vodičový video interkom - klíčové vlastnosti:
- Multifunkční videointerkomový monitor Akuvox C313W-2 s operačním systémem Linux umožňuje audio a video komunikaci s interkomy prostřednictvím protokolu SIP 2.0 - poskytuje bezkonkurenční zážitek z dotykové obrazovky v diskrétním, prostorově úsporném designu s brilantní 7" kapacitní dotykovou obrazovkou!
- Akuvox R20A-2 – robustní a odolný venkovní interkomový panel, navržený pro zajištění bezpečnosti a pohodlí obyvatel budovy . Tento panel umožňuje video a audio komunikaci s osobami vně budovy a dálkové otevírání dveří pomocí vestavěných výstupních relé . Obsahuje také čtečku RF karet 13,56 MHz a 125 kHz , která umožňuje pokročilejší přístup!
- Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n, 2,4 GHz
- Obousměrná audio komunikace s ostatními jednotkami v 2vodičové IP síti
- Monitor napájený z NS-2 nebo externího zdroje
- Super dlouhá přenosová vzdálenost přes 2vodičový kabel
- Voděodolný a prachotěsný vnější panel (IP 65)
Poznámka: Není možné přidat zařízení do cloudu.
Dvouvodičový video interkom Akuvox C313W-2 / R20A-2 - účel a použití:
Dvoudrátový videointerkom Akuvox C313W-2 / R20A-2 je určen pro použití v systémech interkomů a kontroly přístupu.
Obsahuje dvě hlavní komponenty: externí panel R20A-2 a interní monitor C313W-2 .
Podívejte se, co vám tato špičková sada nabízí:
- Zabezpečení: Dvoudrátový videovrátník Akuvox C313W-2 / R20A-2 zajišťuje kontrolu přístupu do budovy pomocí čtečky karet, což zvyšuje úroveň zabezpečení obyvatel.
- Monitorování: umožňuje sledovat prostor před vchodem díky 2MPx kameře a širokému zornému úhlu.
- Obousměrná komunikace: umožňuje plynulou a jasnou video a audio komunikaci s lidmi vně budovy.
- Pohodlná dotyková obrazovka: Monitor Akuvox C313W-2 má 7palcovou kapacitní dotykovou obrazovku , která umožňuje intuitivní ovládání.
- Odolnost proti povětrnostním vlivům: Robustní pouzdro ze slitiny zinku a vodotěsnost IP65 činí panel Akuvox R20A-2 odolným vůči povětrnostním podmínkám.
- Dálkové otevírání dveří: Dvě výstupní relé umožňují dálkové otevírání dveří nebo brány.
- Kompatibilita: Dvouvodičový videointerkom Akuvox C313W-2 / R20A-2 lze napájet ze zařízení Akuvox NS-2 nebo C313W-2 , což usnadňuje jeho integraci do systému.
- Moderní řešení: 2vodičový videovrátník Akuvox C313W-2 / R20A-2 poskytuje moderní a pohodlné řešení pro komunikaci s návštěvníky a správu přístupu do budovy.
- Bezpečnostní monitoring: Díky možnostem video a audio komunikace si mohou obyvatelé ověřit totožnost návštěvníků před otevřením dveří.
- Řízení přístupu: systém umožňuje řízení přístupu, což je užitečné v bytových domech, kancelářích nebo jiných místech vyžadujících zabezpečení přístupu.
Akuvox R20A-2 - dvouvodičový SIP interkom s jedním tlačítkem (video a čtečka karet)
- Akuvox R20A-2 je pokročilý venkovní panel pro interkomové a přístupové systémy. Tento model je určen pro hlasovou a video komunikaci a nabízí další funkce, které umožňují řízení přístupu pomocí přístupových karet.
- Akuvox R20A-2 umožňuje bezpečnou a pohodlnou komunikaci s návštěvníky a kontrolu přístupu do budovy. Díky čtečce karet a 2MPx videokameře poskytuje ještě větší zabezpečení a monitorování. Je ideálním řešením pro použití v různých obytných i komerčních budovách.
- Akuvox R20A-2 je robustní a odolný venkovní panel videointerkomu navržený pro zajištění bezpečnosti a pohodlí obyvatel budovy. Tento panel umožňuje video a audio komunikaci s osobami vně budovy a umožňuje dálkové otevírání dveří pomocí vestavěných výstupních relé .
- Akuvox R20A-2 má čtečku RF karet s frekvencí 13,56 MHz a 125 kHz , která umožňuje pokročilejší přístup!
Akuvox R20A-2 - popis funkcí zařízení:
- Dvouvodičový SIP interkom: zařízení je kompatibilní s protokolem SIP, což umožňuje efektivní video a audio komunikaci s osobami vně budovy.
- Jedno tlačítko: Panel R20A-2 je vybaven jedním tlačítkem, které slouží k zahájení hovoru s návštěvníky nebo k otevření dveří .
- Videočtečka: 2MPx kamera umožňuje nahrávat video z prostoru před vchodem, což vám umožňuje sledovat a identifikovat osoby stojící před panelem.
- Čtečka karet: Akuvox R20A-2 je vybavena čtečkou RF karet s frekvencí 13,56 MHz a 125 kHz , která umožňuje řízení přístupu pomocí přístupových karet.
- 2 výstupní relé: Ústředna Akuvox R20A-2 má dvě výstupní relé, která umožňují dálkové otevírání dveří nebo brány, což je obzvláště užitečné při řízení přístupu.
- Voděodolný a prachotěsný: panel Akuvox R20A-2 má třídu krytí IP65 , což znamená, že je odolný vůči vlhkosti a prachu, a proto je odolný i vůči měnícím se povětrnostním podmínkám.
- Model pro povrchovou montáž: Zařízení Akuvox R20A-2 je určeno k montáži na zeď nebo jiné přístupné místo vně budovy.
- Napájení: Panel Akuvox R20A-2 lze napájet z adaptéru Akuvox NS-2 nebo C313W-2 , což usnadňuje jeho integraci do systému.
Video interkomový monitor Akuvox C313W-2 s Linuxovým systémem - audio a video komunikace s interkomem přes protokol SIP 2.0
- Multifunkční videointerkomový monitor Akuvox C313W-2 s operačním systémem Linux, který umožňuje audio a video komunikaci s interkomy prostřednictvím protokolu SIP 2.0, poskytuje bezkonkurenční zážitek z dotykové obrazovky v diskrétním, prostorově úsporném designu s brilantní 7" kapacitní dotykovou obrazovkou.
- Akuvox C313W-2 je moderní videointerkomový monitor, který nabízí spolehlivou a pokročilou audio a video komunikaci s interkomy , a to při zachování diskrétního designu a možnosti rozšíření o další funkce. Je to vynikající řešení pro použití v různých typech budov.
Video interkomový monitor Akuvox C313W-2 – prémiové zařízení nabízející vynikající kvalitu obrazu a zvuku
Monitor Akuvox C313W-2 je prémiové zařízení nabízející vynikající kvalitu zvuku a obrazu . Obyvatelé si mohou vychutnat křišťálově čistou zvukovou komunikaci s návštěvníky a vidět je, jako by vedli osobní rozhovor, ještě než jim na dálku povolí nebo zamítnou přístup do svého bytu.
Akuvox C313W-2 lze integrovat s různými systémy třetích stran, jako jsou IP kamery a alarmy , a poskytnout tak obyvatelům ještě větší pocit bezpečí ve vlastním domě.
- Vynikající kvalita zvuku a obrazu: Monitor Akuvox C313W-2 poskytuje křišťálově čistou zvukovou komunikaci , což znamená, že obyvatelé mohou hovořit s návštěvníky bez přerušení nebo problémů se sluchem. Zařízení navíc nabízí vysokou kvalitu obrazu, takže vždy jasně vidíte osoby vně budovy.
- Řízení přístupu: Nejedná se jen o monitorovací videovrátný, ale také o systém řízení přístupu. Obyvatelé jej mohou použít k dálkovému otevírání nebo zavírání dveří nebo bran, což jim dává úplnou kontrolu nad přístupem do budovy. To je obzvláště užitečné v případě neočekávaných návštěv nebo odchodu poskytovatelů služeb.
- Integrace s dalšími systémy: Monitor Akuvox C313W-2 lze snadno integrovat s různými systémy třetích stran, jako jsou IP kamery a alarmy. To znamená, že obyvatelé si mohou užívat ještě většího pocitu bezpečí díky přístupu k dalším nástrojům pro monitorování svého okolí.
- Unikátní uživatelský zážitek: Tento monitor videointerkomu nabízí nejen vynikající funkčnost, ale také elegantní, moderní design. Doplní jakékoli prostředí a dodá každé budově prestiž.
- Snadné použití: Monitor C313W-2 se snadno používá díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní . I ti, kteří nejsou s technologiemi obeznámeni, ho budou moci bez problémů používat.
Akuvox 2-vodičový video interkom (C313W-2/R20A-2) - specifikace monitoru C313W-2:
- Přední panel: plast
- RAM/ROM: 64 MB/128 MB
- Displej: 7palcový TFT LCD
- Obrazovka: 7palcová kapacitní dotyková obrazovka
- Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n, 2,4 GHz
- Port RS485: podporován
- Reléový výstup: 1
- Vstup pro zvonek: 1
- Vstupy/výstupy: 8
- Ultra čistý, stylový vzhled
- Tenký profil a malá velikost
- Režim úspory energie: ano
- Obousměrná audio komunikace s ostatními jednotkami v 2vodičové IP síti
- Napájeno z NS-2 nebo externího zdroje
- Super dlouhá přenosová vzdálenost přes 2vodičový kabel
- Instalace: do americké nebo evropské elektrické krabice
- Mikrofon: 58 dB
- Reproduktor: 4Ω / 2W
- 2vodičové porty: 2 páry
- Ethernetové porty: 1x RJ45, adaptivní 10/100 Mbps
- Konektor 48V DC (pokud se nepoužívá NS-2)
- Možnost montáže na zeď nebo na stůl
- Rozměry: 200,2x132,2x27,2 mm
- Provozní vlhkost: 10~90%
- Provozní teplota: -10 °C ~ +45 °C
- Skladovací teplota: -20 °C ~ +70 °C
- Rozlišení: 800x480
- Kontrast: 500:1
- Jas: 220 cd/m²
- Pozorovací úhel: 50° vlevo, 50° vpravo, 40° nahoru, 50° dolů
- SIP v1 (RFC2543) , SIP v2 (RFC3261)
- Úzkopásmové audio kodeky: G.711a, G.711μ, G.729
- Širokopásmový audio kodek: G.722
- DTMF: Mimopásmová DTMF (RFC2833), SIP Info
- Potlačení ozvěny
- Podporované protokoly: IPv4, HTTP, HTTPS, FTP, SNMP, DNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, ICMP, DHCP, ARP
- Zálohování/obnovení konfigurace
- Streamovací formáty: H.264
Akuvox 2-vodičový video interkom (C313W-2/R20A-2) - specifikace externího panelu R20A-2:
- Pouzdro: slitina zinku
- Fotoaparát: 2MPx s automatickým přisvícením
- Úhel záběru kamery: 110° (horizontálně) / 58° (vertikálně)
- Čtečka karet: Podporuje RF karty 13,56 MHz a 125 kHz
- Výstupní relé: 2 výstupní relé pro otevírání dveří
- Voděodolnost a prachotěsnost: IP65 - odolnost vůči vodě a prachu
- Instalace: povrchový model, lze namontovat na zeď
- Napájení: lze napájet z Akuvox NS-2 nebo C313W-2
- Obousměrný zvuk: Umožňuje obousměrnou audio konverzaci s potlačením ozvěny
- Podpora připojení k C313W-2 nebo NS-2: lze připojit k telefonním ústřednám C313W-2 nebo NS-2 pomocí 2vodičového kabelu
Počet e-shopů: 1
Skladem
5 506
Kč
Cena produktu bez dopravy