QHP Přední kamaše Eventing Technical Navy
QHP kamaše navy
Tyto přední kamaše byly speciálně vyvinuty pro všestrannost a poskytují maximální ochranu při náročném terénním ježdění. Díky lehké konstrukci neomezují pohyb koně, neabsorbují vodu a tím si zachovávají nízkou hmotnost. Vnější materiál 2520D polyester a další použité materiály jsou vysoce odolné vůči vodě, nečistotám i mechanickému opotřebení.
Přední část kamaší je vybavena polyetylenovou ochrann...
Přední část kamaší je vybavena polyetylenovou ochrannou výztuhou, která účinně chrání šlachy předních nohou před nárazy a kontaktem s překážkami. Spodní část je zesílena materiálem Kevlar®, který vyniká mimořádnou pevností, odolností proti roztržení a dlouhou životností. Prodyšné materiály pomáhají odvádět teplo a zabraňují přehřívání nohou, zatímco pružná konstrukce se přizpůsobí tvaru končetiny a zajistí přesné usazení. Kamaše se zapínají pomocí tří pevných suchých zipů, přičemž prostřední je doplněn elastickou částí pro ještě lepší přilnutí.
Materiál: 2520D polyester, mikrovláknová kůže, Kevlar®. Podšívka: EVA (etylenvinylacetát), sandwich mesh. Ochranné pláty: polyetylen.
Údržba: lze prát v pračce na 30 °C, doporučujeme prát v pracím sáčku se zapnutými suchými zipy, bez použití aviváže a bez sušení v sušičce.