PowerPlus POWDP50400
50 W 125 mm 24000 ot/min 1 kg Powerplus excentrické 5 W 20 V hobby akumulátorové pro jemné dokončování a leštění pro mobilní úlohy suchý zip s nízkými vibracemi a hlučností
Aku excentrická bruska 20V (bez AKU)
Tato lehká POWDP50400 excentrická 20 V bruska od Powerplus je ideální pro jemné dokončování a broušení plochých a zakřivených obrobků. Kruhová brusná deska má průměr 125 mm. Účinný motor dosahuje až 24 000 brusných kmitů za minutu, což poskytuje kompaktní brusce dostatečný výkon pro většinu brusných prací. Motor s pozvolným rozběhem postupně zvyšuje rychlost. M...
Tato lehká POWDP50400 excentrická 20 V bruska od Powerplus je ideální pro jemné dokončování a broušení plochých a zakřivených obrobků. Kruhová brusná deska má průměr 125 mm. Účinný motor dosahuje až 24 000 brusných kmitů za minutu, což poskytuje kompaktní brusce dostatečný výkon pro většinu brusných prací. Motor s pozvolným rozběhem postupně zvyšuje rychlost. Měkčená rukojeť zajišťuje dobrý úchop při broušení. Brusná podložka je vybavena systémem suchého zipu což Vám umožní vyměnit brusný papír během okamžiku. Přebytečné brusné částice a prach jsou odváděny do sběrače prachu přes otvory k tomu určené v brusné ploše a vestavěný mikrofiltr zabraňuje úniku prachu ze sběrače prachu. Použít můžete baterie ze série DUAL POWER o napětí 20V a také i baterie o napětí 40V. Použití 40V baterie zajišťuje ještě delší dobu chodu stroje ve srovnání s 20V verzí.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
- Napětí - 20 V
- Rozměr kotouče - 125 mm
- Otáčky naprázdno - 6.000 - 12.000 min-1
- Počet kmitů - 12.000 - 24.000 min-1
- Brusný kmit - 2 mm
- Hmotnost - 1 kg
VLASTNOSTI:
- Elektronická regulace otáček
- Pomalý rozběh (soft start)
- Zásobník na prach
- Upnutí na suchý zip
- Měkčené držadlo
- Možnost použití 20V nebo 40V baterie DUAL POWER