POWERMAT PM-KSAK-42VM
Powermat 38 cm 7.5 kg strunové sekačky (vyžínače) 42 V 96 dB
POWERMAT PM-KSAK-42VM Akumulátorový vyžínač 4Ah 42V
Akumulátorová kosa pro sekání trávy, zarostlých okrajů i křovin. Díky záběru 380 mm (struna), třem rychlostem a režimu ECO pracujete rychleji a pohodlněji. Bez kabelu, bez spalin a s nižším hlukem. Bezkartáčový motor zvyšuje účinnost a prodlužuje životnost.
Hlavní výhody
- Silné napájení 42 V (2x 21 V) a bezkartáčový motor – vyšší účinnost a delš...
Hlavní výhody
- Silné napájení 42 V (2x 21 V) a bezkartáčový motor – vyšší účinnost a delší výdrž
- 3 úrovně rychlosti + ECO – snadné přizpůsobení výkonu podle terénu
- Dva systémy sečení – struna 380 mm a kovový kotouč 220 mm
- Nižší hluk, bez spalin a bez kabelu – větší komfort práce
- Lehká ergonomie, popruh v balení – menší únava při delší práci
- Skládací tyč – kompaktní uložení po práci
- Panel s indikací stavu baterie a režimu, bezpečnostní pojistka spouště
- 2 akumulátory 4 Ah a nabíječka – cca 2 h nabíjení, méně prostojů
Technické údaje
- Model: PM-KSAK-42VM
- Napájení: 42 V (2x 21 V)
- Kapacita akumulátoru: 4 Ah
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Max. otáčky: 5000 ot/min
- Počet rychlostí: 3 + ECO
- Šířka záběru (strunou): 380 mm
- Průměr řezu (kotoučem): 220 mm
- Hladina akustického tlaku: 84,9 dB
- Hladina akustického výkonu: do 96 dB
- Vibrace: 1,8 m/s2
- Doba nabíjení: cca 2 h
- Napájení nabíječky: 230 V
- Motor: bezkartáčový
- Hmotnost bez aku: 4 kg
- Hmotnost s aku: 5,3 kg
- Hmotnost s balením: 7,3 kg
- Rozměry produktu (d x š): 167 cm x 67 cm
Obsah balení
- Aku křovinořez Powermat PM-KSAK-42VM
- Akumulátor 21 V, 4 Ah – 2 ks
- Nabíječka 230 V