NS Novelties Fantasia Nymph Teal čiré dildo s přísavkou
NS Novelties TPE 19 cm zelená
Gelové dildo Fantasia Nymph s průměrem 6,5 cm vyplní vaginu nebo análek do posledního milimetru. Jeho kulatá přísavka dobře drží na hladkém povrchu a v Body Dock strap-onu.
Originální design dilda vás zaujme na první pohled. Jeho vroubkovaný povrch společně s celkovým zahnutím připomíná trochu housenku. Vroubky při pronikání do intimních partií intenzivně stimulují.
Hračka se vyrábí z měkkého ...
Originální design dilda vás zaujme na první pohled. Jeho vroubkovaný povrch společně s celkovým zahnutím připomíná trochu housenku. Vroubky při pronikání do intimních partií intenzivně stimulují.
Hračka se vyrábí z měkkého a flexibilního TPR materiálu. Dildo se vám proto přizpůsobí v každé poloze a hravě s ním dosáhnete na bod G nebo prostatu.
Při používání oceníte i pomalu se rozšiřující špičku pomůcky, která usnadňuje zavádění.
Vodotěsné provedení se vám bude hodit nejen při údržbě, ale i při vodních hrátkách. Vezměte si hračku s sebou do vany a okořeňte si večerní relax kapkou orgasmu.
Gelové dildo s přísavkou Fantasia Nymph doporučujeme jen zkušeným milovníkům XL pomůcek. Průměr 6,5 cm se pro začátečníky nehodí.
TPR materiál je taky náchylný k pohlcování pachů. Doporučujeme proto dildo čistit pomocí enzymatického čističe pomůcek ToyProBiotic, který ho zbaví jakéhokoliv aroma i organických skvrn.