Makita DUC150Z01
Makita vyvětvovací 18 V 15 cm 1.3 kg akumulátorové 320 W 8 m/s 18 V 150 mm bez aku 325 pro malé větve (do 15 cm) vhodné pro krátké práce snadno přenosné (do 4 kg) se snadnou údržbou
Makita DUC150Z01 je lehká a kompaktní prořezávací pila s lištou o průměru 150 mm, navržená pro efektivní a pohodlnou práci na akumulátorech Li-ion 18V. Díky své nízké hmotnosti a optimálnímu vyvážení je snadno ovladatelná, což zajišťuje komfort i při delším používání. Automatické mazání řetězu olejem zaručuje, že nástroj zůstane v optimálním stavu a prodlužuje životnost řetězu, čímž minimalizuje p...
Makita DUC150Z01 je lehká a kompaktní prořezávací pila s lištou o průměru 150 mm, navržená pro efektivní a pohodlnou práci na akumulátorech Li-ion 18V. Díky své nízké hmotnosti a optimálnímu vyvážení je snadno ovladatelná, což zajišťuje komfort i při delším používání. Automatické mazání řetězu olejem zaručuje, že nástroj zůstane v optimálním stavu a prodlužuje životnost řetězu, čímž minimalizuje potřebu údržby.