Koller COMPACT 3611-WCP-60
5.25 kg 650 W Koller 2 m IP X5 450 W 28 cm
délka kabelu
2 m s kabelovými koncovkami pro připojení vodičů
stupeň ochrany
IP X5
typ odtoku
s vypouštěním kazetou - 60 Hz
síťové napětí
220 - 240V 60Hz
vstup
0,85 HP 0,65 kW
výstup
0,45 kW