Kermi DUETT-E 1492 mm x 74 mm DUE201500602CXK
Kermi bílé ocelové 1492 mm 47.2 kg 634 mm
Kermi DUETT-E kvalitní topné těleso pro čistě elektrické vytápění, naplněno teplonosnou kapalinou, vč. topné tyče, regulace-ovládacího prvku a montážní sady, rozměr 1492x74x634mm, bílá - doporučený výkon topné tyče 1500W DUE201500602CXK, DUE201500602CXK_KMI