Inter-Zoo Omega III 56 x 85 x 160 cm

Inter-zoo voliéry 56 x 85 x 160 cm 25 mm Inter Zoo pro běžné použití pro velké papoušky ocelové snadná údržba vhodné pro venkovní použití 0.48 m2 45 kg 2 výsuvný vyjímatelný zásobník otevřená horní část (síť) mřížová podlaha

Chovatelské potřeby pro exoty Voliéra pro střední a velké papoušky. Stabilní a bezpečná konstrukce na kolečkách. Kvalitní povrchová úprava s dlouhou životností. Dřevěná bidla jsou součástí voliéry. Výsuvné dno pro snadné čištění. Ochranný lem proti znečištění voliéry. Rozměry: 56 x 85 x 160 cm Průměr drátu: 4 mm Hmotnost: 23 kg Voliéra dodávána v rozloženém stavu.

Upřesnit výběr

Počet e-shopů: 3

Dobroty do misky
100 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Skladem
8 590
Cena produktu bez dopravy
PetDiscont.cz
96 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Skladem
8 589
Cena produktu bez dopravy
HappyZoo
96 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Dostupný do 3 dnů
7 191
Cena produktu bez dopravy

Recenze Inter-Zoo Omega III 56 x 85 x 160 cm

Přidáno: 7. 10. 2012
90 %
Doporučuje produkt
Kvalitni bytelna klec/voliera pro zaka. Kvalitni material, jednoduche sestaveni Nebyl navod
Přečíst celou recenzi
Vřele doporučuji
Přidáno: 5. 1. 2012
90 %
Doporučuje produkt
kvalitni klec, postavil jsem si ji sam, VELKA spokojenost, ZAKO je v ni spokojen!! spodni "rost" se neda vysunout jinak nemam co vytknout
Přečíst celou recenzi
Kvalitni vyrobek zakoupeny na www.ezoocentrum.cz ZA TY PENIZE TO OPRAVDU STOJI!!!!!
Přidáno: 4. 7. 2011
30 %
Nedoporučuje produkt
ted zatím žádné nevidím špatná nesedící kolečka, promáčklé dno!
Přečíst celou recenzi
Tak klec mi dnes přišla v hrozném zatuchlém obalu, spodní dvo klece je strašně promáčklé!!! Navíc, nesedí mi kolečka, nejsou vůbec namontovat, jen jedno jediné. Jsem dost naštvaná a zklamaná, dvířka jdou špatně otevírat, tak nevím jestli to mám reklamovat nebo co s tím mám dělat.