IBUMAX POR 400MG TBL FLM 10

Vitabalans bolest tablety Ibumax pro dospělé 0 g

Přípravek Ibumax 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která zmírňuje bolest a zánět různého původu. Přípravek se používá při mírné až střední bolesti, a to při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Také se používá při horečnatých stavech u chřipkového onemocněn...

Přípravek Ibumax 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která zmírňuje bolest a zánět různého původu. Přípravek se používá při mírné až střední bolesti, a to při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Také se používá při horečnatých stavech u chřipkového onemocnění.
Dávkování a způsob užití
Dospělí a dospívající nad 12 let užívají při horečnatých onemocněních 1 tabletu 3krát denně. Při bolesti 1 tabletu jednorázově nebo dle potřeby, maximálně však 3x denně. Dávku je možné opakovat po 4-6 hodinách.
Dětem ve věku 6-12 let se podává 1/2 tablety 2-3x denně v časovém odstupu 6-8 hodin.
Tablety polykejte celé, poté je zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
Obsah balení 10 tablet.
Složení
Léčivou látkou je Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.
Pomocnými látkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, hydroxypropylmethylcelulosa, magnesium-stearát, mikrokrystalická celulosa, natrium-lauryl-sulfát, kyselina stearová 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý a potahová soustava opadry OY-S-28703 bílá.
Upozornění
Neužívejte Ibumax 400 mg ve třetí třetině těhotenství.
Přípravek není vhodný pro děti mladší než 6 let.
Kompletní informace jsou uvedeny v příbalovém letáku.
Více informací o produktu

Upřesnit výběr

Počet e-shopů: 1

PanLekarnik.cz
100 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Dostupný do 3 dnů
36
Cena produktu bez dopravy