Hustopečská Mandlovka 38% 0,5 l (holá láhev)
Hustopečská mandlárna 38 % 0.5 l Česká republika holá láhev
Půllitrová varianta je nejoblíbenější
Kdybychom volili královnu Mandlovek, byla by jí jednoznačně právě lahev o objemu 0,5 l. Právě tu si totiž od nás odnáší nebo nechá poslat domů asi dvě třetiny našich zákazníků. Jestli je lepší ji popíjet s přáteli, když se staví na návštěvu nebo si ji naopak vychutnávat o samotě po večerech, to ať už si každý rozhodne sám.
Unikátní Mandlovka ze srdce jižní Mo...
Kdybychom volili královnu Mandlovek, byla by jí jednoznačně právě lahev o objemu 0,5 l. Právě tu si totiž od nás odnáší nebo nechá poslat domů asi dvě třetiny našich zákazníků. Jestli je lepší ji popíjet s přáteli, když se staví na návštěvu nebo si ji naopak vychutnávat o samotě po večerech, to ať už si každý rozhodne sám.
Unikátní Mandlovka ze srdce jižní Moravy
Mezi milovníky a milovnicemi dobrého pití je Mandlovka pojmem. Patří na stůl při významných oslavách narozenin a jubileí, je vyhledávaným přípitkem na zahradních posezeních a když ji někomu darujete, bude si to dlouho pamatovat. Navíc si ji oblíbily i významné osobnosti – například herečka Chantal Poullain nebo zpěvačka Dasha.
Chuť a vůně na medaili
Mandlovka získala v roce 2022 první místo v soutěži Czech National Spirits Competition v kategorii Nejlepší český ostatní likér roku. Tím se nesmazatelně zapsala v této soutěži mezi nejkvalitnější likéry, které v České republice seženete.
Osobitou mandlovou chuť si oblíbili také jihomoravští barmani, a tak se Mandlovka z Hustopečí stala základem oficiálního drinku města Brna na letním festivalu. I vy si můžete doma snadno namíchat osvěžující koktejl a okouzlit návštěvu Mandlovkou. Nebo si vychutnejte ryzí Mandlovku jen tak.
Generacemi prověřená receptura
Mandlovka vychází z tradiční receptury na mandlovici, kterou vymyslel místní správce mandloňových sadů Rudolf Poslušný. Mandlárna dnes s hrdostí pokračuje v tom, co pan Poslušný před několika desetiletími začal. Firma vlastní ochrannou známku na slovo "MANDLOVICE", ale její používání bylo zakázáno v roce 2019 upřesněním a úpravou legislativy v rámci EU. Proto od července roku 2019 nahradila název Mandlovice nová neotřelá "MANDLOVKA".
Když se něco dělá srdcem, poznáte to. I proto se oblíbenost Mandlovky rychle šíří a už dávno neplatí, že by ji znali leda tak v Mikulově na zámku. Zcela jistě ji znají milovníci kvalitního pití i na Pražském hradě a po celé republice.
Mandlovku vyrábíme s pokorou k přírodě
Bez kvalitní půdy a zodpovědného přístupu k přírodě bychom se dnes v mandloňových sadech projít nemohli. Staráme se proto pečlivě o každou jejich část, a věnujeme jim veškerou naši energii. Stejně pečlivě se staráme také o naše produkty. Mandle vypěstované v našich sadech slouží k volnému sběru návštěvníkům, čímž rozšiřujeme povědomí a znalosti o těchto unikátních stromech v našem kraji. Kvalitní kořeny a zodpovědný přístup totiž nesou ovoce. Místy je to dřina, která ale v každé minutě dává smysl. Pro nás i pro přírodu.
TIP: Namíchejte si osvěžující Mandlovka-Tonic
Lahodný drink zvládne stejně dobře barman i úplný začátečník. Do sklenice s ledem jednoduše nalejte Mandlovku, přidáte Tonic a drink dozdobíte plátkem čerstvé okurky. Pak už jen vychutnáváte osvěžující ohňostroj chutí.
0,04 l Mandlovka
0,25 l Tonic
plátky čerstvé okurky
led
Kategorie: lihovina
Objem: 0,5l
Alkohol: 38% obj.
Složení: vinný líh (Itálie), vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma
Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem
Výrobce: Hustopečská mandlárna s.r.o., Na Úvoze 1448/2, Hustopeče 693 01
Prodej alkoholu možný od +18 let.