Holzmann TS 250F-1600 400V
Holzmann kotoučové 155 kg 3600 ot/min 250 mm
TS250F1600_400V - Holzmann - Formátovací pila 400V Holzmann TS 250F-1600 - Dřevoobrábění | Pily na dřevo | Formátovací pily - Formátovací pila Holzmann TS 250F-1600 Formátovací pila Holzmann TS 250F-1600 má výškově a úhlově nastavitelný pilový kotouč Stůl je z litiny s rozšířením na pravé straně a na zadní straně Hladce běžící 1600 mm posuvný stůl Součástí dodání Pilový kotouč 250mm Rozšíření, roz...
TS250F1600_400V - Holzmann - Formátovací pila 400V Holzmann TS 250F-1600 - Dřevoobrábění | Pily na dřevo | Formátovací pily - Formátovací pila Holzmann TS 250F-1600 Formátovací pila Holzmann TS 250F-1600 má výškově a úhlově nastavitelný pilový kotouč Stůl je z litiny s rozšířením na pravé straně a na zadní straně Hladce běžící 1600 mm posuvný stůl Součástí dodání Pilový kotouč 250mm Rozšíření, rozšíření stolu Pravítko Teleskopické pravítko