Hisbalit 25305AMH čtverec 2,5 x 2,5 cm šedá pololesklá 1m²
šedé Hisbalit pololesklé
Šedá mozaika Unicolor 305
Šedá skleněná mozaika Unicolor 305 je univerzální mozaika vhodná pro nadčasové interiéry, kde je kladen důraz na čistý design a snadnou kombinovatelnost s dalšími materiály. Vyrobena z recyklovaného skla, plně recyklovatelná.
Mozaika je dostupná v několika tvarech – čtvercové kostky 2,3 × 2,3 cm, 4 × 4 cm, kolečka Ø 1,9 cm a hexagony 2,3 × 2,6 cm. Povrch je pololesklý, u ...
Šedá skleněná mozaika Unicolor 305 je univerzální mozaika vhodná pro nadčasové interiéry, kde je kladen důraz na čistý design a snadnou kombinovatelnost s dalšími materiály. Vyrobena z recyklovaného skla, plně recyklovatelná.
Mozaika je dostupná v několika tvarech – čtvercové kostky 2,3 × 2,3 cm, 4 × 4 cm, kolečka Ø 1,9 cm a hexagony 2,3 × 2,6 cm. Povrch je pololesklý, u tvarů kolečka a hexagon je k dispozici jemný satinato povrch. Základní formát čtvercových kostek je vyráběn také v protiskluzném provedení R11 (třída C).
Mozaika je dodávána na ohebných plátech cca 33 × 33 cm, které umožňují snadnou pokládku i na oblouky a členité plochy. Díky tloušťce pouze 4 mm je ideální také pro rekonstrukce a pokládku na stávající obklady.
Mozaika Unicolor je vhodná jako obklad i dlažba do koupelen, sprchových koutů, wellness, bazénů, obytných i komerčních prostor.
Výroba a technické vlastnosti
Mozaika je vyrobena ze 100% recyklovaného čirého tabulového skla, rozemletého na jemný prášek a smíchaného s přírodními pigmenty ještě před vypálením. Barva je trvale zapečená ve skle, odolná proti otěru i vlhkosti. Výpal při teplotách nad 1000 °C zajišťuje dlouhou životnost a vysokou mechanickou odolnost. Čisté pravoúhlé hrany umožňují přesnou pokládku a rovnoměrné spáry.