Hikoki DH40MCWSZ
Hikoki kombinovaná SDS Max 7.1 kg 1100 W 10.5 J ze sítě 40 mm 1100 W 2800 620 ot./min 105 mm 32 mm 13 mm se zvýšeným komfortem pro profesionální denní použití středně těžké (4–8 kg)
Kombinované kladivo HiKOKI DH40MC
Kombinované kladivo HiKOKI (dříve Hitachi) s výkonem 1100 W. Síla příklepu podle nového standardu EPTA dosahuje 10,5 J. Sklíčidlo je typu SDS-max a má bezpečnostní spojku.
Kombinované kladivo DH40MC zvládne
Vrtání
Vrtání s příklepem
Sekání
Kapacita vrtání
Do dřeva 32 mm
Do oceli 13 mm
Do betonu 40 mm
Sada za zvýhodněnou cenu
Otevřít nabídku
Obsah balení
Kombinované kladivo DH40MC
Přídavná rukojeť
Plastový kufr
Mazací tuk
Servis HiKOKI
3 LETÁ ZÁRUKA NA STROJE HiKOKI
Hikoki Power Tools Czech sro
Modřická 205
664 48 Moravany
Tel.: 547 422 663, 724 722 710
psuchanek@hikoki-powertools.cz
Servis HiKOKI
Recenze
Ověřený zákazník
Stroj funguje jak má
Ověřený zákazník
Na svou velikost má dobrou sílu a není ani moc těžké takže se dá sním dobře pracovat
Vysoký výkon za super cenu
Recenze
Více informací o produktu
Upřesnit výběr
Počet e-shopů: 19
MALL by Allegro
96 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Skladem
6 127
Cena produktu bez dopravy
Allegro.cz
Skladem
6 839
Cena produktu bez dopravy
HitachiXXL.cz
94 % zákazníků doporučuje e-shop
ELVA PROFI s.r.o.
100 % zákazníků doporučuje e-shop
EuroKing
90 % zákazníků doporučuje e-shop
Dostupný do 3 dnů
WikiTools
NAKO
Dostupný do 7 dnů
ITex24.cz
98 % zákazníků doporučuje e-shop
Doktor Kladivo
BScom s.r.o.
Recenze Hikoki DH40MCWSZ
Přidáno: 28. 7. 2025
100 %
Doporučuje produkt
Ok
Přidáno: 13. 11. 2024
40 %