Forza Motorsport (XSX)

Microsoft závodní Standard Edition 3 2023

Závoďte s více než 500 skutečnými vozy včetně moderních závodních vozů a více než 100 vozů nových v sérii. Ať se každé kolo počítá ve 20 živých prostředích s oblíbenými místy fanoušků a s několika rozvrženími tratí, z nichž každá obsahuje živé vyhodnocování na trati, plně dynamickou denní dobu s počasím a jedinečnými jízdními podmínkami, které zajistí, že žádná dvě kola nebudou stejná. Zažijte špi...

Závoďte s více než 500 skutečnými vozy včetně moderních závodních vozů a více než 100 vozů nových v sérii. Ať se každé kolo počítá ve 20 živých prostředích s oblíbenými místy fanoušků a s několika rozvrženími tratí, z nichž každá obsahuje živé vyhodnocování na trati, plně dynamickou denní dobu s počasím a jedinečnými jízdními podmínkami, které zajistí, že žádná dvě kola nebudou stejná. Zažijte špičkovou simulaci s neuvěřitelným fotorealistickým zobrazením, které poskytuje sledování paprsků na trati v reálném čase, nové systémy poškození a hromadění nečistot a masivně vylepšené fyzikální mechanismy. Překonejte konkurenci tím, že získáte více než 800 vylepšení výkonu a závoďte s našimi dosud nejpokročilejšími protivníky s umělou inteligencí ve zcela nové, zábavné a přínosné kampani pro jednoho hráče, režimu kariéry Builders Cup. Online závodění je bezpečnější, zábavnější a soutěživější díky AI poháněným předpisům Forza Race, strategii pneumatik a paliva a novým hodnocením jezdců a bezpečnosti. Ponořte se do expandujícího světa motorsportu. Pravidelně budou zaváděny nové kariérní šampionáty a online události, které budou v nadcházejících letech nabízet jedinečné výzvy, neuvěřitelná nová auta a tratě a vzrušující nové herní zážitky.