ESI Ribbed Extra Chunky černé
Esi 130 mm
Uchopovací prvky ESIGRIPS Ribbed Extra Chunky černé
Uchopovací prvky ESIGRIPS Ribbed Extra Chunky black
Gripy ESIgrips jsou navrženy speciálně pro cyklisty. Milujete model, ale toužíte po něčem výjimečném? Pružná varianta Ribbed má 8 různých drážek, které optimalizují tlumení nárazů a přilnavost! Jsou vyrobeny ze speciální „silikonové pěny“ s plastickými vlastnostmi a perfektně se přizpůsobí ruce...
Uchopovací prvky ESIGRIPS Ribbed Extra Chunky black
Gripy ESIgrips jsou navrženy speciálně pro cyklisty. Milujete model, ale toužíte po něčem výjimečném? Pružná varianta Ribbed má 8 různých drážek, které optimalizují tlumení nárazů a přilnavost! Jsou vyrobeny ze speciální „silikonové pěny“ s plastickými vlastnostmi a perfektně se přizpůsobí ruce a po skončení jízdy se vrátí do své původní podoby. Bez ohledu na dobu používání zůstávají úchytky ESI vždy jako nové.
- Sada úchopů: pár (2 ks ) + korkové zátky (2 ks )
- Model : Žebrovaný extra hrubý
- Materiál: silikon
- Délka: 130 mm
- Průměr úchopu: 34 mm
- Vyrobeno pro volanty o průměru 22 mm (lze použít pro volanty o rozsahu 19 až 22 mm v průměru)
- Barva: černá / černá
- Hmotnost: 90 g – možné odchylky
- Originální produkt USA
- Ideálně se hodí pro: cvičební vybavení, cestovní kola, řídítka traťových kol, single speed, BMX, cruisery, přívěsy na kolo, kočárky, stacionární kola
Gripy ESIgrips jsou navrženy tak, aby maximálně tlumily vibrace a otřesy přenášené na volant (silnější strana) a optimálně se přizpůsobily ruce tak, aby byl kontakt s volantem prostřednictvím gripu maximální (tenčí strana). Uchopovací prvky jsou používány a testovány závodníky po celém světě. Uchopovací prvky nemají žádné drážky, vyztužení ani logotypy na povrchu kontaktu s dlaní. Speciální konstrukce „silikonové pěny“ s plastickými vlastnostmi se dokonale přizpůsobí ruce a po skončení jízdy se vrátí do své původní podoby. Bez ohledu na dobu používání zůstávají gripy vždy jako nové.
Důležité informace pro uživatele:
- Montáž: Pro správnou montáž úchytů ESIgrips je nutné důkladně odmastit povrch volantu, nejlépe prostředkem na mytí skel nebo přípravkem na bázi alkoholu. Poté otřeme gripy ESI z vnitřní strany stejnou tekutinou a ještě mokré nasadíme na řídítka tenčí stranou směrem k zemi. Necháme 24 hodin zaschnout. K montáži nemusíme používat žádné lepicí přípravky.
- Demontáž: Pro demontáž gripů ESI z volantu zasuňte „špičku“ nebo šroubovák mezi grip a volant. Je třeba to udělat jemně, aby nedošlo k poškrábání volantu a nepoškodilo se samotný grip. Do vzniklé mezery mezi volantem a úchytem ESI vháníme stejný prostředek na mytí skel, který nám sloužil k montáži gripů nebo jednoduše čistou vodu. Pak několikrát stlačíme gripy, pokud bychom je chtěli vytlačit. Pokud je chceme znovu namontovat, je třeba grip umýt zevnitř jako při první montáži a nasunout na řídítka. Gripy Esi lze samozřejmě ustřihnout pomocí ostrého nástroje na správnou délku tak, aby se přizpůsobily našemu volantu. Gripy ESIgrips jsou určeny pro manety typu Grip Shift.
- Údržba: Gripy ESIgrips myjeme v okamžiku, kdy je kolo umyté, nebo jednoduše ve chvíli, kdy se na ně nemůžeme dívat, protože jsou už tak špinavé. K mytí používáme alkohol a prostředek na mytí skel, a pokud jsou nečistoty velmi silné a hluboké, můžeme použít aceton.
id: RBXCB
Bohužel žádný eshop nemá tento produkt aktuálně skladem.