Brother DCPL3560CDW
Brother A4 LED 410 mm 401 mm 444 mm 20 kg 1200 x 1200 DPI 2400 x 600 dpi
Hlavní přednosti
Multifunkční tiskárna – tisk, kopie, sken
Tichý chod
Automatický oboustranný tisk
Vstupní...
Hlavní přednosti
Tichý chod
Automatický oboustranný tisk
Vstupní zásobník až na 250 listů
3 možnosti připojení – WiFi, ethernet a USB
Barevný dotykový LCD displej
Spolehlivé zabezpečení
Praktická aplikace pro tisk přímo z mobilního zařízení
Úspora času díky oboustrannému tisku
Tři možnosti připojení
Spolehlivé zabezpečení
Tiskněte i mimo kancelář
Specifikace
Značka: Brother
Model: DCP-L3560CDW
Určení: tiskárna
Typ tiskárny: barevná, LED
Oboustranný tisk: automatický oboustranný
Funkce: tisk, kopie, sken
Displej: barevný dotykový LCD
Maximální formát papíru: A4
Paměť: 512 MB
Rychlost černobílého tisku: 26 str./min.
Rychlost barevného tisku: 26 str./min.
Rozlišení kopírování (barevně): až 600 x 600 dpi
Rozlišení tisku: až 600 x 2 400 dpi
Doporučené měsíční zatížení: 3 000 stran
Rozlišení skenování: 1 200 x 1 200 dpi
Typ skeneru: CIS
Hlučnost při tisku: přibližně 47 db(A)
Připojení
Připojení: kabelem přes Ethernet, bezdrátově přes Wi-Fi, USB
Lokální rozhraní: vysokorychlostní USB 2.0
Rozhraní drátové sítě: Gigabitový ethernet
Wi-Fi: podpora 2,4 GHz a 5 GHz
2,5 GHz: IEEE 802.11 b/g/n (režim infrastruktury) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct)
5 GHz: IEEE 802.11 a/n (režim infrastruktury) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)
Spotřeba
Kopírování: 560 W
Kopírování v tichém režimu: 310 W
Tisk: 560 W
Tisk v tichém režimu: 310 W
Připravenost: 70 W
Spánek: 10 W
Vypnutí: 0,04 W
Zásobník
Vstup: 250 listů
Vstup – automatický podavač: 50 listů
Výstup: 150 listů
Fyzické parametry
Barva: bílá
Hmotnost: cca 18,5 kg
Rozměry (š x v x h): 410 x 401 x 444 mm
Obsah balení
1x tiskárna
1x tonery
1x jednotka fotoválce
1x jednotka pásu
1x nádobka na odpadní toner
1x napájecí kabel
1x stručný návod k obsluze
1x záruční list
Více informací o produktu
Upřesnit výběr
Počet e-shopů: 49
CDRmarket.cz
96 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Skladem
9 239
Cena produktu bez dopravy
ORIGINÁLNÍ TONERY.cz
98 % zákazníků doporučuje e-shop
Skladem
8 815
Cena produktu bez dopravy
NejlepšíTonery.cz
ECOPRINT.cz
4Dave
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení
Tento e-shop nezískal dostatečný počet hodnocení za posledních 90 dní.
Xm.cz
Český-mobil.cz
94 % zákazníků doporučuje e-shop
ProdejDVD.cz
Spořílek.CZ
EuroKing
90 % zákazníků doporučuje e-shop
Recenze Brother DCPL3560CDW
Přidáno: 14. 8. 2025
100 %
Doporučuje produkt
Levné náhradní tonery
Přečíst celou recenzi
Je to už druhá tiskárna této značky první vydržela 7 let zatím spokojenost
Přidáno: 30. 7. 2025
100 %
Doporučuje produkt
Přečíst celou recenzi
100 %