Batman: Arkham Origins

Warner Bros Interactive akční od 16 let

Využijte možnosti nahlédnout do minulosti Temného rytíře a prožít klíčové momenty života Bruce Wayna na jeho cestě za spravedlností.
Hra, která se vrací k začátkům Temného rytíře. Batman zde vystupuje již jako zkušený bojovník proti zločinu, ale není to ještě ten ostřílený superhrdina, který je vyobrazen v Arkham City a Arkham Asylum. Snaží se zůstat v utajení, takže i policie tápe, jestli jde o...

Využijte možnosti nahlédnout do minulosti Temného rytíře a prožít klíčové momenty života Bruce Wayna na jeho cestě za spravedlností.
Hra, která se vrací k začátkům Temného rytíře. Batman zde vystupuje již jako zkušený bojovník proti zločinu, ale není to ještě ten ostřílený superhrdina, který je vyobrazen v Arkham City a Arkham Asylum. Snaží se zůstat v utajení, takže i policie tápe, jestli jde o hrdinu, padoucha, či něčí výmysl. Bojuje proti běžným zločincům, ale vše se mění, když se stane něco neočekávaného. Vládce podsvětí, brutální a sadistický tyran, zvaný "Black Mask" nabídl za Batmanovu hlavu odměnu - a to v takové výši, že přiláká i padouchy kalibru, jakým Batman ještě nečelil. Během krvavého lovu na Batmana také roste kriminalita ve městě a zločinci terorizují město na každém rohu. O to, že nebudete mít co dělat, se tak rozhodně bát nemusíte. Spolu s Temným rytířem budete mít totiž plné ruce práce.
Vlastnosti: - Neutuchající kriminalita - město Arkham nabízí vedlejší mise a aktivity, které umožní Batmanovi získat zkušenostní body, jakož i respekt u policie, jejíž příslušníky budete zachraňovat z rukou gangů. - Hledaní zločinci - tato funkce vám umožní lovit padouchy i mimo hlavní linii příběhu. - Nová vylepšení - občas můžete od Alfreda získat novou výbavu, s níž snáze zvládnete obtížnou misi - Nový Dark Knight systém postupně zvyšuje náročnost hry
Balení obsahuje také: - DLC Deathstroke - 2 challenge maps, 2 skins - DLC Knightfall - 5 challenge maps, 2 skins
Více informací o produktu

Upřesnit výběr

Počet e-shopů: 1

Nejlevnější Videohry
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení
Tento e-shop nezískal dostatečný počet hodnocení za posledních 90 dní.
Skladem
149
Cena produktu bez dopravy

Recenze Batman: Arkham Origins

Přidáno: 22. 8. 2015
100 %
Doporučuje produkt
tuhle hru se si vždy přál .a mohl jsem ji koupit za dobrou cenu tak jsem toho hned využil
Přečíst celou recenzi
Hra je zajímavá bojová ,VŘELE DOPORUČUJI HRA PO NAČTENÍ OK,
Přidáno: 15. 2. 2015
100 %
Doporučuje produkt
grafika,hratelnost,vedlejší mise,chytne a nepustí nic
Přečíst celou recenzi
pecka hra,nízká cena,prostě super :)
Přidáno: 6. 1. 2015
90 %
Doporučuje produkt
- Skvělá grafika. Sice to je na stejném enginu jako 1 a 2. Grafika je jen upravená ale vypadá fakt dobře. - Zasněžený Gotham. Hodně lidi si stěžuje že je to stejné jak ve dvojce ale já nevím, co mělo být? New York? Batman byl vždy v Gothamu a mě se to líbí, navíc hra se odehráva o Vánocích a ozdoby, sníh a celkově atmosféra města mě pohltila mnohem, mnohem víc než 2. Je tam i hodně nových oblastí takže se mi jen párkrát stalo že jsem byl tam kde i ve dvojce. - Batman je DRSŇÁK! Jelikož se hra odehráva příběhem ještě před jedničkou. Batman je mladší, drsnější není to takovej super-hrdina co zachrání každého padoucha. Moc se mi to líbí, konečně jsem měl pocit že nehraju za bůh ví jakého boha ale prostě za drsného batmana, kterému sou protivníci rovni. - Boje s bossy! Konkrétně musím jmenovat bitka s Deathstrokem! To bylo naprosto epické, dobrá hudba, aréna, pěstný souboj. Deathstroke uměl chvaty podobné těm Vaším a celkově BOSS fight místo toho abych nadával jak je těžký tak jsem si ho moc užil. Navíc bitky i s ostatními bossy jsou fajn, dokonce i bitka s Killerem Crocem mě bavila mnohem víc než v jedničce. Celkově bitky v tomto díle jsou takové lepší a epictější než v předchozích dílech. - Příběh je pecka a postavy v něm taky! Doprovazí super soundtrack. - Upgrade batmana mi přišlo jednoduchší než v předchozích dílech, bylo hodně co upravovat a bavilo mě to. - Cena!! za 399,- jsem si koupil COMPLETE EDITION se všemi DLC. Stejnou cenu měla i klasická verze bez placených DLC. Tak kdo si nevezme complete? (Konkrétně www.gamestation.cz) - Detektivní mod. Sice ho má hodně lidí v mínusech ale já ho beru jako velké plus. Bavilo mě to a bylo to zas něco nového. - Joker! Deathstroke! Black Mask! A všechny ostatní skvěle nadabované postavy zaslouží +. - Obsahuje MULTIPLAYER! Jeden tým jsou padouši a druzí hrdinové. Celkem to dobře funguje, po dohrání kampaně příjemné spestření. Nemusí se hrát furt challenge mod. - Chyběl mi hádankář. On tam sice je ale nejsou tam ty hádanky, kdy jste museli něco hledat a tak. - Víc postav do challenge modu. - Škoda že hra nemá třeba splitscreen režim pro dva hráče. :D Je to jen můj názor ale já si myslím že nějaka COOP mise Batman a Robin by mohla fungovat.
Přečíst celou recenzi
Podle mě je tento Batman nejlepší. Jednička měla supr až hororovou atmošku, dvojka byla volná ale trojka? To je uplně něco jiného. Sníh, Vánoce, epické momenty. Navíc fakt že hrajete za drsného batmana kterého ještě ani policie nemá ráda je protě boží. Nesouhlasím s tím že dvojka je nejlepší díl, fakt není. Origins má vše co sem od ní očekával. Sice se chvílami zdá že je to furt to samé ale vypadá to líp, hraje se to líp, zní to líp.