Asta 230V profi 10305612

11.5 kg 2 m 370 W ASTA 230 V 370 W elektrická

Čerpací stanice na naftu a olej s průtokoměrem 230V profi AstaČerpací stanice slouží k čerpání všech olejových druhů paliv (ropa, nafta, topný olej). Mosazné čerpadlo a litinové tělo zajišťují dlouhou životnost a vysokou odolnost stanice. Čerpadlo je samonasávací, nevyžaduje tedy nalévání přečerpávané látky do čerpadla. Díky průtokoměru přesně zjistíte jaké množství paliva můžete natankovat.Techni...

Čerpací stanice na naftu a olej s průtokoměrem 230V profi AstaČerpací stanice slouží k čerpání všech olejových druhů paliv (ropa, nafta, topný olej). Mosazné čerpadlo a litinové tělo zajišťují dlouhou životnost a vysokou odolnost stanice. Čerpadlo je samonasávací, nevyžaduje tedy nalévání přečerpávané látky do čerpadla. Díky průtokoměru přesně zjistíte jaké množství paliva můžete natankovat.Technické údaje:Napájení: 230V / 50HzVýkon: 370 WOtáčky: 2800 ot./min,Výkon čerpadla: 56 l / minSací hadice: 2 mTankovací hadice: 4 mTyp paliva: olej, nafta, ropaHmotnost: 11,5 kg
Více informací o produktu

Upřesnit výběr

Počet e-shopů: 3

protechshop.cz
88 % zákazníků doporučuje e-shop
Tento e-shop získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky.
Dostupný do 14 dnů
10 125
Cena produktu bez dopravy
MojeDílna.cz
98 % zákazníků doporučuje e-shop
Skladem
9 353
Cena produktu bez dopravy
Pemacz.cz
Dostupný do 3 dnů
8 303
Cena produktu bez dopravy