11.5 kg
2 m
370 W
ASTA
230 V
370 W
elektrická
Čerpací stanice na naftu a olej s průtokoměrem 230V profi AstaČerpací stanice slouží k čerpání všech olejových druhů paliv (ropa, nafta, topný olej). Mosazné čerpadlo a litinové tělo zajišťují dlouhou životnost a vysokou odolnost stanice. Čerpadlo je samonasávací, nevyžaduje tedy nalévání přečerpávané látky do čerpadla. Díky průtokoměru přesně zjistíte jaké množství paliva můžete natankovat.Techni...
Čerpací stanice na naftu a olej s průtokoměrem 230V profi AstaČerpací stanice slouží k čerpání všech olejových druhů paliv (ropa, nafta, topný olej). Mosazné čerpadlo a litinové tělo zajišťují dlouhou životnost a vysokou odolnost stanice. Čerpadlo je samonasávací, nevyžaduje tedy nalévání přečerpávané látky do čerpadla. Díky průtokoměru přesně zjistíte jaké množství paliva můžete natankovat.Technické údaje:Napájení: 230V / 50HzVýkon: 370 WOtáčky: 2800 ot./min,Výkon čerpadla: 56 l / minSací hadice: 2 mTankovací hadice: 4 mTyp paliva: olej, nafta, ropaHmotnost: 11,5 kg
Více informací o produktu